Czy pijesz wody martwej lub żywej wody?

Życia zasilane wodą

Ziemi składa się głównie z wody i tak są nasze ciała. W tym właśnie leży istotnym kluczem, który będziemy zwracać uwagę na.

Ma wody martwej i żywej wody, także pod wodą. Nie wszystkie wody jest to samo i nie wszystkie wody jest dobre dla Ciebie.

Wody życia uznaje się wody, która niesie ze sobą life force energii.

Uważa się, aby mieć pięć ważnych cech. ~ Za silne siły życiowej

~ Mnóstwo ważnych minerałów, takich jak wapń, magnez i inne mikroelementy

~ Czysty i czysty, nie zanieczyszczone związkami chemicznymi, szkodliwych bakterii lub innych zanieczyszczeń biologicznych

~ Mały klastrowanego cząsteczki wody

~ Wysokie antyoksydacyjne właściwości z elektronów wysokiej dostępności

Martwe wody z drugiej strony, jest filtrowane lub zanieczyszczoną wodę. Wyczerpaniu się wszystkich powyższych właściwości.

Pionierów wody życia

Istnieje wiele się nauczyć o wodzie. Badania Wiktor Schauberger i ostatnie prace, Masaru Emoto, i poznają kilka fascynujących tajemnic o wodzie.

Schauberger (1885-1958) był człowiekiem natury i jego bliską relację do lasów, którą kochał doprowadziły go do przestrzegania intrygujący charakter wody. Studiował jego ruchu i innych zjawisk, dowiedziałem się, że wody się wspaniałe życie, nadając właściwości nie uznawane przez społeczność naukową.

Dziś nadal Rewolucyjne są jego badań i wiedzy na temat wody. Stworzył technologii, przy czym martwe wody może być ożywiona w taki sposób, aby «wodę żywą».

„Nazwali mnie szalony. Mam nadzieję, że mają rację. To nie ma większego przywozu, jeśli inny głupi wędruje tej ziemi. Ale jeśli mam rację i nauki jest źle — wtedy może Pan Bóg Miej litość dla ludzkości. ” Wiktor Schauberger.

Masaru Emoto (1943-obecnie) jest obecnie dobrze znane do eksperymentów z szklanek wody, który był narażony na emocje, modlitwy, obrazy i słowa pisanego. Następnie była zamarznięta woda i strukturze crystaline było badane i sfotografowany.

Jego niesamowite zdjęcia pokazują, jak niezwykle zróżnicowane struktury krystalicznej wody z każdej innej ekspozycji. Na przykład pozytywne ekspozycji jak taping pod słowem „miłość” do szklanki wody doprowadziły do pięknej, symetryczne kryształy i narażenia negatywne jak słowo „nienawiść” utworzony chaotyczne i niesymetryczne kryształy.

Pan Emoto uważa, kryształy wody „prawdziwą naturę” i są ważne przyjrzeć tajemnice wody.

Można też patrzeć na Biblię i dowiedzieć się, co jest tam napisane o żywej wody.

Tak jak w książce Jana „gdy wody żywej wpisuje mętna woda, Woda żywa ubolewał i płakał.”

Woda położono na tej ziemi, smarowano, i jesteśmy skażenia to i co to, co zabiera życie.

Martwy skażone wody

Gdy moja córka była małym dzieckiem, dowiedziałem się o chemikaliów, umieścić w miejskich dostaw wody, takich jak chloru i fluoru i zaburzenia równowagi, które tworzy w naszych ciałach.

Według badań klinicznych toksykologii komercyjnych produktów Fluor jest bardziej trujące od ołowiu i tylko nieco mniej trujący od arsenu. Fluor jest używany jako trutki na szczury.

W organizmie człowieka niszczy enzymów. Gdy uszkodzone są enzymy wpływa na układ odpornościowy, układu pokarmowego, układu oddechowego, krążenie krwi, nerek, wątroby, mózgu i funkcji tarczycy.

Jeśli, aby rozpocząć badanie szkodzi fluoru, szybko dowiesz się, że nie ma korzyści, które jest reklamowany mieć, ale wręcz przeciwnie.

Chloru w wodzie do picia jest zbyt zły opowieść.

Jest oznaczona jako pestycyd przez EPA. Wiemy, że chlor zabija żywych organizmów, takich jak Kiedy umieścić ryb w chlorowanej wodzie. Jeśli chloru zabija zwierzęta, co on robi do Ciebie?

W badaniach chlor ma się być rakotwórcze. Zwiększone stawki odbytnicy i raka pęcherza moczowego są połączone z długim okresie picia wody chlorowanej. Chlor jest również disruptor hormonu, szkodzi tarczycy, rozstrój flory układu pokarmowego i jest połączony do poronień.

Ponieważ nasza skóra jest największym organem ciała, a to jest bardzo chłonny, jest ważne, aby nie pozwolić tych substancji chemicznych na naszej skórze albo.

Jak widać, jest bardzo istotne, aby zwrócić uwagę na wodzie, którego używasz.

Źródła wody, które jest najlepsze?

Próbuje dowiedzieć się, które źródło wody do picia można uzyskać dość skomplikowane. Istnieje wiele typów filtrów do wody, oczyszczalnie i inne produkty wody na sprzedaż.

Znalezienie system wody, który usuwa substancje chemiczne z wody, bez rozebranie minerałów i jedną, która wytwarza energię życia w wodzie jest ważne i najbardziej korzystne dla zdrowia.

Oprócz unikania wody z chemikaliami, należy też uważać zmiękczona, destylowana, odwróconej osmozy lub innych nad przefiltrowanej wody. Systemy te usunąć zbyt wiele minerałów. Z kolei ta woda będzie leach minerałów z organizmu i ewentualnie zostawić cię w stanie całkowitego rozładowania.

Jak Wiktor Schauberger ostrzeżony, jeśli nie zwracać uwagę na nasze wody żywej i chronić go, ludzkość jest w niebezpieczeństwie.