Do picia tylko Woda alkaliczna może leczyć przewlekłego bólu

Jest to trudne dla wielu ludzi zrozumieć, że są bardzo różne rodzaje wody wokół. Jest to w dużej mierze ze względu na skład chemiczny naturalnej wody.

Woda pochodzi z kranu jest naturalna woda o pH zwykle 7,5; co wiele osób boi może być zdrowe dla nas, ze względu na substancje chemiczne, które mogą być w wodzie przez nawóz chemiczny odprowadzania wody z gleby do wody.

Jeśli pić wody z kranu, który został przefiltrowany przez jeden z systemów filtracji produkowanych, wody powinny być oczyszczone z wszelkich poważnych zanieczyszczeń chemicznych i jest jednym z najbezpieczniejszych wód, które można pić do świeżej wody pitnej o 7,5.

W przeciwieństwie do wielu ludzi myśli, woda butelkowana nie jest to zdrowe pić; chyba, że chodzi z naturalnego źródła. Woda źródlana pochodzi z magazynu w skałach i mają znacznie wyższy poziom pH w około 8.

Butelkowanej wody, który został przefiltrowany przez proces produkowanych wyjdzie lekko kwaśny i z jego magazynu w plastikowych butelkach, ma mniejszą wartość dla organizmu niż wody z kranu. To jest ponieważ możesz płacić za wodę, gdy woda z kranu jest wolna!

Więc następnym razem iść na zakupy i kupić wszystkie te duże pakiety wody butelkowanej na sprzedaż; są naprawdę nie oszczędzania pieniędzy; Ponieważ woda z kranu jest lepsze dla zdrowia że kwaśne wody butelkowanej.

Być może nadal zdziwiony o różnicach między wody alkaliczne i kwasowe. Wszelkie płyny mogą być badane aby zobaczyć, jeśli jest kwaśny lub zasadowy. Nasze ciała składa się z 8% wody jest neutralny w treści – jest kwaśne ani alkalicznych. Normalnie funkcjonować, chce neutralnego wody z kranu.

Jeszcze jak wiele osób rzeczywiście pić wody neutralne? Pijemy kawę rano (kwaśne), Kawa w połowie break (kwaśne), może butelkowane wody na obiad (kwaśne), herbaty po południu (kwaśne), kieliszek wina w porze kolacji (kwaśne) i innym herbaty przed snem (kwaśne).  W rzeczywistości można pić płynów, cały dzień i nie pić niczego, co jest obojętne dla naszego organizmu.

Przyznam się że byłem winny nie picie wystarczającej naturalnej wody; bo kocham moją poranną kawę i zazwyczaj angielski jest, lubię moją popołudniową herbatę. Ale ja też się nagromadzenie zbyt dużo kwasu w moim ciele, dając mi mnóstwo różnych zakażeń, takich jak infekcje układu moczowego i zakażenia drożdży; gdy wiem, piję za dużo alkoholu.

Wszystko musiało zmienić po przeżyłem dziedziczna stan mojej rodziny zapalenia stawów stawów kciuka w obie ręce w wieku lat 50. Nigdy nie wierzyłem, że bóle stawów może tak bardzo boli. Początek był nagły i bardzo wyniszczające, ponieważ używamy stale używać naszych kciuki w funkcjonalne gospodarstwa obiektów i urządzeń i stabilizacji uchwyty przez cały dzień.

Silny ból był unrelentless, z lub bez ruchu; było nie ulga w bólu – z wyjątkiem jednego kortyzon wstrzykiwań do kciuka, która trwała tylko 4 tygodnie! Ale byłem tylko dozwolonych jeden kortyzon strzał co sześć miesięcy!

Wtedy usłyszałem o wodę alkaliczną i jak go leczyć ciała kwasowość w organizmie. Wiedziałem, że to był problem w moim ciele i tak kupił maszynę i ślubował pić więcej alkalicznej wody.

Zauważyłem, że bardzo niewielki wpływ na używanie tej wody, bo był nadal pić kwaśne napoje, gdy poszedłem do kawiarni i tym podobne. Zdałam sobie sprawę, że aby uczynić go pracy, miałem zamiar pić tylko wodę alkaliczną i zobaczyć czy to naprawdę działa.

Tak przez 2 tygodnie, piłem nic, ale wody alkalicznej. Do końca pierwszego tygodnia prawie poszedł ból w moje kciuki. Zmiana była szybka i niemal natychmiastowy. Naprawdę nie chciałem wrócić do bólu, ale brakowało mi moją poranną kawę. To był mój Pobudka rano.

Kawa, że piję składa się z wody alkalicznej i dużo słabsze. To jest niewielka cena do zapłaty, jeśli mogę być 90% bezbolesne.

Woda alkaliczna 9,5 alkaliczności będzie zneutralizować wszystkie kwaśne zawartości w organizmie. To musi być pijany całkowicie, bez żadnych kwaśne napoje, tak, że można zauważyć efekty, które można zrobić w organizmie. Następnie można stopniowo kwas niektóre kwasowości, tak długo jak nie przejąć swojego życia ponownie.

Zbyt dużo kwasowości w organizmie spowoduje, że Twoje przewlekłe bóle się powtórzy i następnie będziesz cierpieć z chroniczny ból i dyskomfort, który zrujnuje Twojego życia.